Kurumsal I Otho Stone

OthO STONE dekoratif taşları OthO STONE  DEKORATİF TAŞ LTD. ŞTİ. tarafından 2012 yılında üretime başlamıştır. OthO STONE dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerdir. Kolay uygulanması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet vermesi ile tasarım ve projelerde OthO STONE markasının öne çıkmasını sağlamaktadır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kaliteyi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevk hitap etmesini, dokulardaki derinlik ile OthO STONE her uygulama alanında kendini öne çıkartmaktadır.

Üretimde müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, geniş ve güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak,sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, piyasadaki etkinliğini ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.


Bu anlayışın sonucu olarak halen yatırım ve ar-ge çalışması devam eden OthO STONE bugün ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile dünya standartlarına ulaşmıştır. Kısa zamanda uluslararası pazarda söz sahibi olarak Kanada, Hollanda, Fransa, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbeycan, Kıbrıs, Dubai,Belçika, Irak gibi bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Otho Stone  olarak ürün ve hizmet verdiğimiz kuruluşlar; Mimarlar, cafeler, restoranlar, mağazalar, kuaför salonları, güzellik merkezleri, spor kompleksleri, okullar ve villa cepheleri olarak sıralanabilir. Yeni binalarınızın ya da zaman içinde yıpranmış binalarınızın iç ve dış cephelerini kaplayarak, binalarınıza estetik ve prestij katıyoruz. Çeşitli malzemeler ile dilerseniz binalarınıza önce izolasyon sonrasında da portföyümüzden seçeceğiniz çeşitli malzemeler ile kaplama yapıyoruz. İç ve dış cephelerinizi kaplarken hem estetik değer katmayı hem de binalarınızın prestijini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Kaplamalarda binalarınızın durumuna ve tercih ettiğiniz malzemeye göre yapıştırma yöntemi ile ya da mekanik montaj yöntemi ile cephelerinizi giydiriyoruz. Cephe kaplamalarında her müşteriye ve binanın durumuna özel proje hazırlamak sureti ile basmakalıp ya da sıradanlıktan uzak duruyoruz.

İç ve dış cephe kaplamalarında kültür taşı, kültür tuğlası başta olmak üzere çok çeşitli dekoratif taş kullanıyoruz. Yüzlerce çeşidi olan bu ürünler ile hazırladığız tasarımlar, yüksek estetik değer içermesi yanı sıra sizin hayal gücünüz sınırlı sayıda tasarıma izin verir. Böylelikle dilediğiniz malzemeyi dilediğiniz tasarımla cepheye dönüştürüyoruz. Ekibimiz içinde yer alan mimar ve tasarımcılar beklentileriniz doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak beğeninize sunmaktadır. Beğeniniz sonrası profesyonel ekibimiz birinci sınıf işçilik ile cephelerinizin kaplamasını yapmaktadır. Cephe kaplaması konusunda malzemenin kalitesi ve estetiği kadar hatta ondan da önemli olan bir konu işçiliktir. Uygulamanın birinci sınıf işçilik ve ustalıkla yapılması sonucu yüksek zevk ürünü bir sonuca kavuşabilmek mümkün olmaktadır.

Firmamızı emsallerinden ayıran öncelikle kendi taşını üretmesidir. Böylece ülke içinde olduğu kadar ülke dışından da sipariş alarak siparişe özel taş üretimi yapmaktadır. Üretimini yaptığımız kültür taşları birinci sınıf olmaları yanında talebe özel taşlar olarak emsalsiz ve siparişe özeldirler. Kullanılan kaplama malzemesinin ve tasarımın siparişe özel olması yanında, birinci sınıf işçilik ile yapılan uygulama sonucu da emsalsizdir. Birinci sınıf malzemeyi birinci sınıf işçilik ile binalarınıza işleyerek birinci sınıf sonuçlar elde ediyoruz. Böylece ister iç cephe ister dış cepheleriniz olsun, ister eviniz ya da iş yeriniz olsun dilediğiniz bölümünü ya da tamamını kaplayarak yepyeni bir mekana kavuşmanız mümkün olmaktadır. Böylece yeni ya da eski tüm binalarınızı daha estetik ve daha prestijli bir görüntüye ulaştırıyoruz. Mekanlarınızın daha elit ve modern olduğu kadar adeta birer sanat eserine dönüşmesinin zevkini size sunuyoruz. Ürün çeşitliliğimizi showroomumuza gelerek ya da web sitemiz üzerinden görebileceğiniz gibi daha detaylı bilgiyi teknik personelimizden alabilirsiniz.