Müşteri Hizmetleri : +90 216 695 10 61

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Kalite Politikamız

Faaliyet Alanımızda

Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

İstanbul dekoratiftaş firması olarak ,dekoratif tuğla, dekoratif taş, orjinal kesme tuğla, fiber duvar ve tavan karo panellerin üretimi , toptan veya perakende satış yapmaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimizi satarken hem uygulanması için gerekli sarf malzemeleri de yanlarında istenildiği taktirde ekliyoruz ve ayrıca ürünler verildikten sonra usta ve nakliye desteği de sağlıyoruz. Seneler sonra bile bize ürünlerimiz hakkında satışımız hakkında bilgi ve malzeme desteği için tekradan ulaşabilirsiniz. Yıllar sonra bile iş memnuniyetin den dolayı müşterilerimiz ve çevresinden gelen aile dostları ile tekrardan dekor işine oturabiliyoruz. İşimiz ticaret yanında hayatımıza dost katmaktır. İşimizi severek yapmamızın bize kazandırdığı yanlarından biri de sürekli güncel ve moderne uygun ürünler çıkartabilmemiz dir. Dekorasyon işi her sene yeni bir çağ atlıyor , biz de bu modern hayata her sene cıkarttıgımız doğadan gelen orjinal taş , orjinal tuğla dokularıyla ürettiğimiz ürünlerimize sempoze ediyoruz. Ve Doğanın güzelliğini evlerinize , iş yerlerinize , cafelere,restaurantlara,dış cepheye,iç cepheye,bahçe duvarına, hayal edeceğiniz her alana uyguluyoruz. Doğadan evlerinize gelen dekoratif taş , dekoratif tuğla ,orjina tuğla ve duvar ve tavan karo panellerimiz ile süslüyoruz. Siz de sahip olduğunuz alanı bizimle değiştirmek isterseniz eğer lütfen bizimle iletişime geçin .
Unutmayın Kalite Asla Tesadüf Değildir. :) Teşekküre Ederiz.